Biz Kim miyiz?

“Ay’ın İnsan Silüetine Büründüğü An” yani MAH

“Güzel yüzlü insan” yani MAH…

2012 yılında kurulan Mah Medya Film Yapım Ltd. Şti. uzun yıllar televizyonculuk ve yapımcılık tecrübesine sahip tecrübeli kadrosu ile başarılı birçok projeye imza atmıştır. Aktüelden siyasete, eğlenceden belgesele, tv programından tanıtım filmine ve bunların yanı sıra birçok alanda sektörün en iyisi olma yolunda ilerleyen, çözüm ortaklarına rahat bir nefes aldıran Mah Medya, iktisadi & idari alanda da ülke ekonomisine katkı sağlamıştır.

Misyonumuz olan iş ahlakını benimseyerek doğru yayıncılıkla adından söz ettiren yapım şirketimiz, canlı yayın araçları ve profesyonel ekipmanlarla neredeyse tüm Türkiye’den yayınlar gerçekleştirmiştir.

Mah Medya, yapmış olduğu yayınlarla prodüksiyon alanında ülkemizin en geniş kataloğuna sahip firmasıdır.

Sektörün İhtiyacı Olan Profesyonel Prodüksiyon Hizmetini, Kalite Çizgisini En Üst Düzeyde Tutarak Müşterilerimizin  Hizmetine Sunmaktayız.

Canlı Yayın Araçlarımız, sahip olduğu modern ekipmanlar ve tecrübeli çalışanlarıyla, profesyonel yayıncılık konusunda geniş ölçekli bir destek sağlar. Televizyon yayıncılığının vazgeçilmezlerinden olan canlı yayın, risk alınmayacak  kadar önemlidir. Şirketimiz, bu önemin bilinciyle kesintisiz ve kaliteli hizmet almamız için çalışmaktadır.

MAH Medya Kurumsal kimlik, reklam, tanıtım filmi, belgesel, video klip Belediye etkinlik ve çalışanları ile sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir. Yüksek  performans kurgu sistemleri, Profesyonel ekibi

İle uzun yıllar birçok başarılı yapıma imza atan MAH MEDYA, görsel ve işitsel  çalışmalarda ajans ve prodüksiyon firmalarına çözüm ortağı olmuştur.

Teknik donanım, gelişen teknolojiye bağlı olarak sürekli yenilenmekte sektöre ivme kazandıracak, yapılanmalar oluşturulmaktadır.

KU Band Hd Canlı Yayın Aracı, KA Band Canlı Yayın Ve Reji Aracı Kiralama, 3D Animasyon, Tanıtım Filmi, Çizgi Film, Stüdyo Kiralama, Montaj, Ses Tesisatı, Işık ve Ses Hizmetleri.

Tanıtım Filmi, Belgesel yapımı, Reklam Filmi çekimi, Tv Programı Çekimleri, Profesyonel Kamera çekimleri, TV Reklam, İnteraktif medya hizmetler için fashion, reklam ve tanıtım fotoğraf  ve video çekimleri, viral reklam konularında anahtar  teslim çözümleri sunuyoruz.

Reklam ajanslarına, şirketlere, kurumlara ve markalara sinema, video yada fotoğraf çekimleri için, her türlü prodüksiyon hizmeti sunuyoruz. Mekan araştırması, teknik ekip ve ekipman seçimi, montaj-kurgu hizmetleri, sunuyoruz.

Canlı Yayın Araç Kiralama

Dünyanın her yerinde hayatı naklen yayınlıyoruz. Canlı yayın aracı, sahip olduğu modern ekipmanlar ve tecrübeli çalışanlarıyla, profesyonel  yayıncılık konusunda  geniş ölçekli bir destek sağlar.

Televizyon yayıncılığının vazgeçilmezlerinden olan haber  ve diğer canlı yayın, programları risk alınamayacak kadar önemlidir. Şirketimiz, bu önemin bilinciyle kesintisiz ve hizmet almanız için çalışmaktadır.

Ayrıca canlı yayın araçlarımızı seminer, toplantı, etkinlik açılışı, konferans veya band program çekimleri için reji sistemi olarak da hizmet alabiliriz.